Artykuły

Strong Brand

Spółka jest właścicielem Hurtowni Materiałów Budowlanych, Mieszalni Tynków i Farb, a także Autoryzowanym Partnerem firmy P.P.H.U. HARD z Mysłowic, właścicielem marki "Hard". Oferta hurtowni kierowana jest do wykonawców, firm remontowo – budowlanych, wykończeniowych, developerów. Z naszej bogatej oferty mogą skorzystać również klienci indywidualni.

Czytaj więcej...

ARCHIPROJEKT

Jesteśmy pracownią architektoniczną działającą intensywnie od 2014 roku na wyszkowskim rynku.
Wykonujemy projekty indywidualne budynków mieszkalnych, usługowych, gospodarczych oraz garażowych.
Specjalizujemy się w projektach budynków mieszkalnych jednorodzinnych.
Jesteśmy z inwestorem od koncepcji po zakończenie inwestycji.

Czytaj więcej...

AGROBUD Krzysztof Bajorek

Przedsiębiorstwo Handlowo–Usługowe i Skup "Agrobud", Krzysztof Bajorek

Adres firmy: ul. Serocka 11, 07-200 Wyszków

Telefon: (29) 742-54-54

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bank Pocztowy

Jesteśmy polskim bankiem detalicznym. Naszą misją jest zapewnianie Klientom prostych, bezpiecznych usług finansowych w dobrej cenie. Dzięki strategicznemu partnerstwu z Pocztą Polską S.A. (posiada 75% minus 10 akcji Banku), dajemy swoim Klientom dostęp do usług finansowych za pośrednictwem jednej z najszerszych sieci placówek w Polsce liczącej około 4,6 tys. placówek pocztowych, w tym blisko 800 dedykowanych wyłącznie do sprzedaży produktów finansowych placówek bankowych, Mikrooddziałów oraz Pocztowych Stref Finansowych.

Czytaj więcej...

Solid Dach Paweł Fabisiak

Pokrycia dachowe wszelkiego rodzaju to nasza pasja, w której realizujemy się w pełni. Jako rodzinna firma działająca już od 2003 roku, Solid Dach stanowi gwarancję profesjonalizmu i oddania, a oferowany przez nas duży asortyment pokryć dachowych, więźb dachowych oraz innych konstrukcji pozwala spełnić wszelkie wymagania naszych klientów.

Czytaj więcej...

Podkategorie