slide

Artur Witkowski prowadzącym targi

W niedzielne południe będzie można spotkać między innymi Artura Witkowskiego – kierownika robót z programu „Nasz Nowy Dom”, emitowanego na antenie POLSAT. Pan Artur opowie o swojej pracy, udzieli fachowych porad, odpowie na Państwa pytania z zakresu budowania i prac wykończeniowych. ...

Read more...
slide

Zapraszamy na targi

18 marca hala sportowa WOSiR znajdująca się przy ul. Geodetów w Wyszkowie będzie tętnić życiem! Wstęp na wydarzenie jest BEZPŁATNY. ...

Read more...

Aktualności

2. Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz

18 marca hala sportowa WOSiR znajdująca się przy ul. Geodetów w Wyszkowie będzie tętnić życiem! Zarówno mieszkańcy Wyszkowa jak i przyjezdni będą mieć szansę zapoznać się z ofertą ponad 30 firm w jednym budynku, bez konieczności przemieszczania się z jednej części miasta do innej. Na targach mogą zasięgnąć porad fachowców z dziedziny finansowania, projektowania, budowania, wykończenia i wyposażenia domu.

Wstęp na wydarzenie jest BEZPŁATNY. Poza bogatą ofertą firm z branż: budowalnej, developerskiej, wyposażenia wnętrz oraz finansowej na odwiedzających czeka wiele atrakcji. Każdy otrzyma od nas katalog targowy z wieloma przydatnymi informacjami o funkcjonowaniu Gminy Wyszków oraz o wystawcach. 

Ponadto na wszystkich odwiedzających czekają upominki, kupony rabatowe, konkursy, oraz strefa dla dzieci, gdzie rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką animatorów. Będą też stoiska, gdzie będzie można smacznie zjeść.. Zapraszamy!