Solid Dach Paweł Fabisiak

Pokrycia dachowe wszelkiego rodzaju to nasza pasja, w której realizujemy się w pełni. Jako rodzinna firma działająca już od 2003 roku, Solid Dach stanowi gwarancję profesjonalizmu i oddania, a oferowany przez nas duży asortyment pokryć dachowych, więźb dachowych oraz innych konstrukcji pozwala spełnić wszelkie wymagania naszych klientów.

Czytaj więcej...

LDA Developer

Jesteśmy firmą specjalizująca się w budowaniu domów jedno- i wielorodzinnych.

Działamy głównie na terenie Wyszkowa i jego najbliższych okolic, ale podejmujemy się również wykonywania obiektów w Warszawie i sąsiadujących powiatach.

Czytaj więcej...

GLASSPRO

Zakład szklarski GlassPro oferuje państwu profesjonalną obróbkę oraz montaż elementów ze szkła. Nasza oferta skierowana jest do klienta indywidualnego jak i również do zakładów stolarskich, developerów, architektów czy firm budowlanych. GRATIS: dojeżdżamy do klientów, mierzymy, doradzamy, robimy wycenę.

Czytaj więcej...

DEKOROL

Rolety, moskitiery, rolety na okna dachowe, plisy, żaluzje drewniane, żaluzje aluminiowe to wszystko w Dekorol - zaciemnianie wnętrz!
Wykonujemy osłony na zamówienie na każdy rodzaj okien. Szeroka gama wzorów i kolorów idealnie podkreśla każdą aranżację wnętrz.

Oferujemy doradztwo, fachowy pomiar i montaż, usługi i serwis pogwarancyjny, elastyczne godziny spotkań z dojazdem do klienta.

Czytaj więcej...

OKNOLAND

„OKNOLAND” Andrzej Kępczyński jest firmą zajmującą się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej z PCV i aluminium. W ciągu kilkunastu lat istnienia zdążyliśmy wypracować sobie solidną markę i pozycję na rynku, dzięki czemu jesteśmy w ścisłej czołówce przedsiębiorstw tej branży. Współpracujemy z największymi producentami: PETECKI, DRE, POTRA, GERDA, NORMSTAHL WIŚNIOWSKI, HORMANN.

Czytaj więcej...

Artykuły budowlane Kowalczyk

Jesteśmy sklepem z artykułami budowlanymi. W naszej ofercie znaleźć Państwo mogą zarówno materiały do budowy domu jak i materiały do jego wykończenia. Oprócz sprzedaży oferujemy także usługi koparko-ładowarką, montaż szczelnych szamb, układanie kostki brukowej. Nasza firma posiada mieszalnie tynków. Współpracujemy z czołowymi dostawcami materiałów budowlanych.

Czytaj więcej...

ART BLAST

Art Blast to autoryzowany przedstawiciel polskiej marki ECORSON. Oferowane przez nas produkty to najwyższej jakości nowoczesne systemy farb, tynków i mas strukturalnych wewnętrzno-zewnętrznych tworzone z myślą o bezpieczeństwie Klientów. Współpracujemy z architektami, dekoratorami  wnętrz oraz wykonawcami. Organizujemy szkolenia oraz zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne.

Czytaj więcej...

PSB SĘPKOWSKI

Firma PSB Sępkowski powstała w 1988r. Działalność skupiała się na sprzedaży materiałów budowlanych a także węgla, zajmowaliśmy 24m2 a biuro handlowe zajmowało 5m2 – transport opierał się na samochodzie Liaz. Działalność Nasza jest Firmą Rodzinną, gdzie z pokolenia na pokolenie przekazywany jest kult lojalności i dbałości o klienta. Tylko dzięki takiemu nastawieniu kolejne lata  to rozszerzenie zarówno działalności jak i struktur logistyczno-magazynowych. Firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych ludzi, których zarówno wiedza jak i kultura osobista ułatwia zakupy każdemu klientowi.

Czytaj więcej...

PKO BANK POLSKI

PKO Bank Polski od blisko stu lat konsekwentnie buduje swoją wiarygodność, dbając o bezpieczeństwo powierzonych mu środków i finansując potrzeby kolejnych pokoleń polskich rodzin i przedsiębiorstw. Jesteśmy świadomi wartości marki naszego Banku, pamiętamy o jego korzeniach i pielęgnujemy blisko stuletnie tradycje. Jednocześnie stale poszukujemy nowych rozwiązań i doskonalimy wszystkie procesy zachodzące w Banku. Tworząc produkty i usługi, które wyznaczają nowe trendy na rynku, jesteśmy prekursorem innowacyjności nadającym ton dyskusji o przyszłości rodzimej branży finansowej.

 

Czytaj więcej...

REMBUD

Rembud Zbigniew Bedecki - kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych: budownictwo jednorodzinne, budownictwo wielorodzinne, budownictwo usługowe.

Czytaj więcej...

POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY w Wyszkowie

Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie założony w 1923 roku to nowoczesny, dynamicznie rozwijający się Bank ze 100 % polskim kapitałem. Profesjonalna kadra i nowoczesna obsługa stawiają go w gronie najlepszych banków w Polsce. Od kilku lat Polski Bank Spółdzielczy w Wyszkowie plasuje się na czołowych miejscach w krajowych rankingach banków spółdzielczych.

 

Czytaj więcej...

OKNO-POL

Biuro Mazowsze Okno-Pol to kilkuletnie doświadczenie, dziesiątki udanych realizacji i szeroka gama wysokiej jakości oferowanych produktów. Nasza misja to odkrywanie, poznawanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb Klientów w zakresie :
-stolarki budowlanej
-osłon okiennych
-energooszczędnego montażu

Czytaj więcej...

BUD-BET S.C.

Bud-Bet s.c. specjalizuje się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych na działkach Klientów. Domy budujemy od 20 lat a na naszym koncie jest około 100 wybudowanych domów. Od 2013 roku firma poszerzyła swoją działalność o ofertę budowy i sprzedaży gotowych domów. Bud-Bet s.c. to lider wśród firm budujących domy w Wyszkowie.

 

Czytaj więcej...

BANK POLSKA KASA OPIEKI S.A.

Bank Pekao S.A. działa od 85 lat, jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Dysponuje siecią ponad 1000 oddziałów w całym kraju i oferuje swoim klientom nowoczesne produkty oraz usługi dla rodziny. Bank Pekao S.A. jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. W 2015 r. aplikacja płatności mobilnych PeoPay Banku została Innowacją Finansową roku 2014 w prestiżowym rankingu Złoty Bankier, a rozwiązania mobilne Banku otrzymały pierwsze miejsce w rankingu Bankier.pl.

Czytaj więcej...

PSB MRÓWKA WYSZKÓW

PSB Mrówka  jest na wyszkowskim rynku już ponad 10 lat. Wchodzi w skład sieci Polskich Składów Budowlanych. Właścicielem Mrówki jest firma INTERIOR CENTRUM z Marek. Market mieści się przy ulicy Pułtuskiej 84. Pracujemy od pon.-pt. w godz. 7.30-19.00, sob. 8.30-16.00, niedz.10.00-15.00.

Market zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i artykułów z zakresu dom i ogród.

Czytaj więcej...

WTBS

Wyszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. zostało powołane uchwałą Rady Gminy Wyszków Nr XXXVI/54/98 z dnia 26 marca 1998r. Zasady funkcjonowania Towarzystw Budownictwa Społecznego określa ustawa o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego z 26 października 1995. Podstawowym celem działalności TBS jest budowa domów mieszkalnych na wynajem i ich utrzymanie.

Czytaj więcej...

FACHOWIEC

Fachowiec to ponad 100 sklepów w całej Polsce i ponad 1000 produktów dostępnych „od ręki”. W swojej ofercie posiadamy panele podłogowe, podłogi drewniane lite i trójwarstwowe, boazerie MDF i PCV, drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne, podbitki sidingowe, płytę OSB oraz cały asortyment drobniejszy niezbędny do wykończenia domu. Drzwi naszej firmy pierwszy raz niektórzy z Państwa przekroczyli w marcu 2004 roku, nazwa i logo FACHOWIEC została bardzo szybko zaakceptowana i wpisała się na stałe w krajobraz Wyszkowa.

Czytaj więcej...

REAL INVESTMENT

Mieszkania w wybudowanym przez Real Investment Apartamencie Chopina to miejsca niezwykłe - dyskretne i eleganckie, a zarazem stylowe. To miejsca, w których poczujesz komfort. Tutaj każda wizyta sprawia przyjemność, a komplementy znajdziesz w każdym pokoju. Wkrocz w świat smaku i szlachetności. Poznaj eleganckie miejsca, ich otwarte wnętrza , przestronne tarasy wśród zielonego ogrodu.

Czytaj więcej...

Home Developer

home developerHome Developer Sp. z o.o. jest obecny na rynku wyszkowskim od 2007r. Po realizacji bloku mieszkalnego przy ulicy Sikorskiego 7, w roku 2014 nasza firma rozpoczęła sprzedaż gotowych segmentów na Osiedlu Pogodne przy ul. Pogodnej w Wyszkowie. W marcu 2016 r rozpocznie się sprzedaż urokliwie zlokalizowanych blisko doliny Bugu, gotowych apartamentów wchodzących w skład Osiedla Pałacowego przy ulicy 3-go Maja w Wyszkowie, niedaleko historycznego Pałacu Skarżyńskich.

Czytaj więcej...

EURO BRAM

Firma EURO-BRAM Andrzej Błachno została założona w 1996 roku. Świadczymy profesjonalne usługi  przede wszystkim w zakresie sprzedaży i montażu bram garażowych, stolarki okiennej oraz automatyki. Jako rzetelna i doświadczona firma, stawiamy na znane, sprawdzone marki oraz wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Naszym celem jest jak najlepsze zrozumienie potrzeb klientów oraz pomoc w wyborze właściwego asortymentu. Dzięki staranności wykonania usług, możemy cieszyć się zaufaniem zadowolonych klientów, o czym świadczą liczne referencje.

Czytaj więcej...

Podkategorie